Jesteśmy producentem kamizelek kuloodpornych klasy II, IIA, III, IIIA, IV. Nasze kamizelki spełniają najwyższe standardy. Są zgodne z obowiązującą normą NIJ

Właściciel firmy Dr Magdalena Laabs od 23 lat działa w branży maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz tworzyw sztucznych. Wiedza i doświadczenie zdobyte w projektach związanych z uruchamiem ponad 60 linii technologicznych, wykorzystującymi stal i tworzywa sztuczne w projektach pozwoliła na zajęcie się produkcją kamizelek kuloodpornych.

We wszystkim co robimy stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość. Nasze kamizelki kuloodporne przechodzą rygorystyczne testy wytrzymałościowe i balistyczne. Jesteśmy nastawieni na innowacyjność. Stale badamy nowe rozwiązania, nowe technologie i nowe surowce, aby móc zapewnić Ci najwyższy stopień ochrony.

Dr Magdalena Laabs prowadziła wielokrotnie szkolenia dla branży tworzyw sztucznych z zakresu właściwości i przetwórstwa tworzyw sztucznych. Jest autorem książek z cyklu "Wielka Księga Tworzyw Sztucznych" oraz publikacji "Ściągawka Tworzywa Sztuczne" jak również współautorem publikacji "Forum Recyklingu: pod redakcją Prof. dr hab Zenona Tartakowskiego.

Rolbatch Magdalena Laabs w lutym 2020 wdrożyła z powodzeniem system zarządzania jakością wg normy ISO 9001, z zakresu szkoleń dla branży tworzyw sztucznych.


Dr Magdalena Laabs (prezes)

Zobacz również:

https://academy.rolbatch.com

https://www.rolbatch-laabs.de

https://www.medilaabs.com

http://www.mojetworzywa.com